افزونه اتصال ووکامرس به نرم افزار هلو

ثبت نام شده: 5 دانشجو
تعداد ویدئو: 2
زمان ویدئو: 3 دقیقه
سطح: پیشرفته

افزونه نیلا به شما کمک می‌کند تا در صورتی که برای کسب و کارتان یک فروشگاه اینترنتی دارید، بدون دانش برنامه‌نویسی، بین فروشگاه اینترنتی و نرم‌افزار حسابداری هلویتان ارتباط برقرار کنید.

با افزایش روزافزون فروشگاه‌های اینترنتی در ایران و استقبال عمومی از خرید آنلاین، مدیریت انبار و موجودی و ثبت اطلاعات فروشگاه‌های آنلاین، تبدیل به کاری چالش‌برانگیز و دشوار شده است. فروش محصولات به صورت حضوری و خارج از وب‌سایت و تغییر روزانه‌ی قیمت‌ها باعث تغییر در مقادیر مربوط به کالا می‌شود که این موضوع، وجود راهی برای هماهنگ‌سازی اطلاعات موجودی و قیمت کالا را به یک ضرورت تبدیل می‌کند. افزونه نیلا برای بهبود اتوماسیون خرید و فروش فروشگاه اینترنتی را نرم افزار حسابداری هلو متصل می کند.

در صورتی که نیازمند برقراری ارتباط بین وب‌سایت ووکامرس و نرم افزار هلو از طریق وب سرویس هستید اما امکان برنامه‌نویسی برای ایجاد این ارتباط را ندارید، می‌توانید از افزونه‌ی نیلا برای هماهنگ‌سازی اطلاعات بین ووکامرس و برنامه‌ی حسابداری هلو استفاده کنید. با نصب افزونه نیلا، هنگامی که مشتری مشغول خرید بر روی وب‌سایت است، شما نیازی به ثبت فاکتور فروش در هلو نخواهید داشت و افزونه به صورت خودکار فاکتور مربوط به هر خرید را در بانک مشخص شده توسط شما ثبت می‌کند.

 

 

برای خرید این افزونه روی لینک زیر کلیک کنید :

افزونه اتصال ووکامرس به نرم افزار هلو

1
نیلا، افزونه نرم افزار هلو
1 دقیقه

1
اتصال افزونه ووکامرس به نرم افزار هلو
2 دقیقه
اگربا افزونه ووکامرسی آشنایی کامل داریدمیتونیدعملیات نصب وراه‌اندازی را انجام دهید در غیر این صورت این کار را میتوانید به واحد پشتیباتی این افزونه بسپارید

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزونه اتصال ووکامرس به نرم افزار هلو
قیمت:
رایگان