معرفی نرم افزار حسابداری پوشاک هلو APEX

ثبت نام شده: 4 دانشجو
تعداد ویدئو: 2
زمان ویدئو: 10 دقیقه
سطح: مبتدی
Academy6 - معرفی نرم افزار حسابداری پوشاک هلو APEX - 1

کاربرانی که در حوزه کسب و کار پوشاک در حال فعالیت هستند و کسب و کارشان شامل عملیات تولید پوشاک یا خرید و فروش پوشاک یا هر دو هست، می‌توانند همه این مراحل را از خرید پارچه گرفته تا تولید و فروش پوشاک به‌سادگی با نرم افزار تولیدی و بازرگانی پوشاک هلو انجام دهند.

در همین میان شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو اقدام به تولید نرم‌افزار تخصصی ویژه صنف پوشاک کرده که علاوه بر اینکه مباحث حسابداری در این صنف را پوشش می‌دهد، امکانات و ویژگی‌های تخصصی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که بتوانند به‌صورت کاملا مرتب و اتوماتیک تمام مراحل تولید و بازرگانی پوشاک را به‌راحتی انجام دهند.

دوره آموزشی جدیدی که در این مطلب از سایت هلوآکادمی برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، سعی بر آن دارد تا شما مخاطبین عزیز و گرامی را با نحوه عملکرد همه‌ی بخش‌های مختلف نرم افزار حسابداری پوشاک آشنا کند. در صورتی که شما نیز از دسته افرادی هستید که نیاز به مدیریت دقیق و کامل بر روی فرآیندهای کاری و مالی صنف خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدیوهای آموزشی را مشاهده کرده و با ویژگی های تخصصی آن آشنا شوید.

این دوره آموزشی شامل دو بخش به شرح ذیل می باشد:

  • معرفی نرم افزار حسابداری بازرگانی پوشاک
  • معرفی نرم افزار حسابدرای تولیدی و بازرگانی پوشاک

1
نرم افزار بازرگانی پوشاک هلو
4 دقیقه
2
نرم افزار تولیدی و بازرگانی پوشاک هلو
6 دقیقه
آشنایی نسبی با نرم‌افزار حسابداری هلو
بله، اگر با نرم‌افزار حسابداری هلو به‌صورت مقدماتی آشنا باشید تمام فرآیندهای کسب و کار پوشاک را در این نرم افزار می‌توانید پیاده‌سازی کنید.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
معرفی نرم افزار حسابداری پوشاک هلو APEX
قیمت:
رایگان