درباره ما - درباره ما
500 300 درباره ما - درباره ما
درباره هلو آکادمی بنر.psd2 - درباره ما

«هلو آکادمی» یک بستر آنلاین آموزشی است برای تبادل دانش. در این بستر، مدرسان و آموزشگاه‌ها می‌توانند با کاربران و فراگیران و صاحبان کسب‌وکارها تعامل برقرار کرده و با استفاده از امکانات «هلو آکادمی»، دوره‌های آنلاین برگزار کنند، رویدادهای آموزشی آنلاین برپا بدارند و بسته‌‌های آموزشی به فروش برسانند.
همچنین، «هلو آکادمی» امکاناتی برای بررسی عملکرد اعضا و مدرسان در اختیار کاربران قرار می‌دهد که هم برای کاربران مفید است و هم برای مدیران و مدرسان.

دوره‌های هلو آکادمی
  • دوره‌های تکمیلی

با اصول و مبانی کار کردن با نرم‌افزارهای هلو آشنا هستید ولی می‌خواهید که مهارت‌های تکمیلی و پیشرفته‌تری در موضوعات مالی و حسابداری کسب کنید؟ آموزش‌های تکمیلی هلو در همین راستاست. در این آموزش‌ها با موضوعاتی چون اصول حسابداری، بستن حساب، سند اختتامیه و… آشنا می‌شوید و درخصوص آن‌ها مهارت کسب می‌کنید.

  • دوره‌های نمایندگی

نمایندگان شرکت هلو حلقهٔ واسط میان شرکت و کاربران هستند. بنابراین اگر شما نمایندهٔ شرکت هستید لازم است که پیش از هر کاربری از ویژگی‌های جدید نرم‌افزارهای هلو مطلع باشید. در این بخش از آموزش‌ها، دوره‌های ویژه‌ای برای شمایی که نماینده هستید در نظر گرفته شده است تا با امکانات جدید و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزارهای هلو آشنا شوید و به آن‌ها تسلط پیدا کنید.