«برای یک جهش و پیشرفت واقعی آماده‌اید؟»؛ ما این مسیر را برای شما هموار می‌کنیم. اگر به حسابداری علاقمند هستید، اگر دانشجوی حسابداری هستید و به‌دنبال یک موقعیت شغلی خوب می‌گردید، اگر صاحب کسب‌وکاری هستید و در امور حسابداری حرفه‌ای نیستید، اگر مدرسی هستید که دوست دارید به بهترین خودتان تبدیل شوید و … ما اینجا کنار شماییم. با شرکت در دوره‌های آموزشی مقدماتی و پیشرفته هلو APEX، گواهینامه رسمی گروه فناوری اطلاعات هلو را دریافت می‌کنید، وارد کلاب حرفه‌ای‌ها می‌شوید و بهترین موقعیت‌های شغلی را درو می‌کنید.

چرا گواهینامه رسمی گروه فناوری اطلاعات هلو اعتبار بالایی دارد؟

  1. این گواهینامه به شما کمک می‌کند تا در بهترین موقعیت‌های شغلی استخدام شوید.
  2. به کارفرما و همکاران شما می‌گوید که واجد شرایط شغلی ایده‌آلی هستید
  3. به شما کمک کند تا درآمد بیشتری کسب کنید؛ زیرا نشان می‌دهد که شما برای پیشرفت شخصی خودتان تلاش می‌کنید و به حرفه‌ی خودتان متعهد هستید.
  4. شما را به‌روز نگه می‌دارد و به شما کمک می‌کند از رقبا جلوتر باشید.

سکوی پرتاب شما اینجاست

بنابراین اهمیتی ندارد که در کجای راه ایستاده‌اید؛ فقط باید به حسابداری و این حوزه علاقمند باشید. با شرکت در این دوره‌ها هم مهارت‌های تخصصی خودتان را افزایش می‌دهید هم با دریافت گواهینامه‌ی آن، تخصص و مداومت خودتان را به دیگران نشان می‌دهید. در واقع تبدیل به فردی می‌شوید که نه تنها در حوزه خودش متخصص است، بله دائما خود را به‌روز می‌کند. چنین فردی نه تنها به خودش اهمیت می‌دهد که به پیشرفت جایی که کار می‌کند بها می‌دهد.

آکادمی 01 - گواهینامه

باید حتما دوره‌ها را بگذرانیم تا گواهینامه بگیریم؟

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که حرفه و تخصصی را بلدیم اما اعتماد به نفس کافی برای کار و کسب درآمد در آن حوزه را نداریم یا چون مدرکی نداریم، کارفرما ما را نمی‌پذیرد. ما این مسئله را برای شما حل کرده‌ایم. هم می‌توانید بدون شرکت در دوره‌های آموزشی، آزمون دهید و در صورت قبولی گواهینامه معتبر را بگیرید هم در دوره‌ها شرکت کنید و بعد از شرکت در آزمون و قبولی، گواهینامه بگیرید.

اعتبار گواهینامه را چطور بسنجیم؟

در صورت شرکت در آزمون و قبولی، گواهینامه‌ی دیجیتال برای شما صادر می‌شود. هر گواهینامه شماره مخصوص خود را دارد که می‌توانید با وارد کردن آن شماره در وب‌سایت هلوآکادمی، اعتبار آن را استعلام بگیرید. در واقع شما گواهینامه‌ای دارید که مختص شماست و در هر موقعیتی قابلیت استعلام دارد.