2 - بسته‌ی ورود به بازار کار
hesab-ju

موبایل 1 - بسته‌ی ورود به بازار کار
Untitled-2

پکیج دوره‌های هلوآکادمی

4 - بسته‌ی ورود به بازار کار

آموزش اصول حسابداری 1

2 - بسته‌ی ورود به بازار کار

آموزش مقدماتی نرم‌افزار هلو APEX

3 - بسته‌ی ورود به بازار کار

آموزش نصب و راه‌اندازی هلو APEX

1 - بسته‌ی ورود به بازار کار

آموزش اکسل

4taei - بسته‌ی ورود به بازار کار

بسته‌ی ورود به بازار کار

با آموزش این دوره‌ها می‌توانید علاوه بر تقویت دانش حسابداری، به‌صورت کاربردی مهارت کار با نرم‌افزار هلو APEX را بیاموزید و به بهترین نسخه از خودتان تبدیل شوید. ما در تمام این مسیر همراه شماییم تا ناظر لحظه لحظه پیشرفت و به اوج رسیدن‌تان باشیم.

2,000,000 تومان
در این سفر شگفت‌انگیز به دنیای حسابداری، اولین قدم‌هایتان را با فراگیری اصول حسابداری برمی‌دارید. این آغاز مسیری است که شما را با اصول و پایه‌های این علم آشنا می‌کند، مثل ساختن دنیایی از آرزوهای محقق‌شده.

پس از آن، آموزش مقدماتی نرم‌افزار هلو APEX شما را به دنیایی تازه می‌برد. اینجاست که شما نه تنها با تئوری‌ها بلکه با عملیات واقعی حسابداری، به زبانی ساده و قابل فهم، دست و پنجه نرم می‌کنید. نرم‌افزار هلو، در این مسیر راه را به شما نشان می‌دهد. نرم‌افزار هلو نسخه آموزشی همراه بعدی شما در این سفر است. با آن، هر آنچه را که یاد گرفته‌اید، به مرحله اجرا درمی‌آورید. این نسخه آموزشی، مانند یک راهنمای شخصی، شما را در هر قدم از تمرینات عملی همراهی می‌کند. وقتی به آموزش نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار هلو APEX می‌رسید، یاد می‌گیرید چگونه ابزار کار خود را آماده‌ کنید. این دانش، به شما امکان می‌دهد تا با اطمینان و مهارت کامل، از نرم‌افزار استفاده کنید. مرحله بعدی، آموزش اکسل است؛ تکمیل‌کننده مهارت‌های حسابداری. ابزار مهمی که به شما امکان می‌دهد داده‌ها را تحلیل، مدیریت و ارائه کنید. این دانش، شما را به حسابداری ماهر تبدیل می‌کند تا با اطمینان، هر پروژه‌ای را به سرانجام برسانید.

در نهایت مسیر شما به دریافت مدرک معتبر ختم می‌شود. این نشان از تسلط شما بر دانشی است که کسب کرده‌اید و بلیطی برای ورود به دنیای حرفه‌ای حسابداری. این مدرک، شما را از دیگران متمایز کرده و جسارت لازم برای ورود به عرصه کار را به شما می‌بخشد. این مسیر برای شماست؛ مسیری که با یادگیری آغاز شده و به استادی ختم می‌شود. زیرا هر قدمی که برمی‌دارید، شما را به اوج هدایت می‌کند.

در این سفر شگفت‌انگیز به دنیای حسابداری، اولین قدم‌هایتان را با فراگیری اصول حسابداری برمی‌دارید.

این آغاز مسیری است که شما را با اصول و پایه‌های این علم آشنا می‌کند، مثل ساختن دنیایی از آرزوهای محقق‌شده. پس از آن، آموزش مقدماتی نرم‌افزار هلو APEX شما را به دنیایی تازه می‌برد. اینجاست که شما نه تنها با تئوری‌ها بلکه با عملیات واقعی حسابداری، به زبانی ساده و قابل فهم، دست و پنجه نرم می‌کنید. نرم‌افزار هلو، در این مسیر راه را به شما نشان می‌دهد. نرم‌افزار هلو نسخه آموزشی همراه بعدی شما در این سفر است. با آن، هر آنچه را که یاد گرفته‌اید، به مرحله اجرا درمی‌آورید. این نسخه آموزشی، مانند یک راهنمای شخصی، شما را در هر قدم از تمرینات عملی همراهی می‌کند. وقتی به آموزش نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار هلو APEX می‌رسید، یاد می‌گیرید چگونه ابزار کار خود را آماده‌ کنید. این دانش، به شما امکان می‌دهد تا با اطمینان و مهارت کامل، از نرم‌افزار استفاده کنید. مرحله بعدی، آموزش اکسل است؛ تکمیل‌کننده مهارت‌های حسابداری. ابزار مهمی که به شما امکان می‌دهد داده‌ها را تحلیل، مدیریت و ارائه کنید. این دانش، شما را به حسابداری ماهر تبدیل می‌کند تا با اطمینان، هر پروژه‌ای را به سرانجام برسانید. در نهایت مسیر شما به دریافت مدرک معتبر ختم می‌شود. این نشان از تسلط شما بر دانشی است که کسب کرده‌اید و بلیطی برای ورود به دنیای حرفه‌ای حسابداری. این مدرک، شما را از دیگران متمایز کرده و جسارت لازم برای ورود به عرصه کار را به شما می‌بخشد. این مسیر برای شماست؛ مسیری که با یادگیری آغاز شده و به استادی ختم می‌شود. زیرا هر قدمی که برمی‌دارید، شما را به اوج هدایت می‌کند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به گروه فناوری اطلاعات هلو است

آموزش اصول حسابداری 1

دوره “اصول حسابداری 1” در هلوآکادمی به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به دانش قبلی، با زبان ساده و روان، اصول و مفاهیم پایه حسابداری را یاد بگیرید و در زمینه کاری خود از آن ها استفاده کنید.

آموزش مقدماتی نرم‌افزار هلو APEX برای ورود به بازار کار + مدرک رسمی و معتبر

برای یادگیری یک حرفه جدید، بهترین نقطه شروع، انتخاب بهترین آموزش دهنده است. گروه فناوری اطلاعات هلو به عنوان پیشرو در تولید نرم‌افزارهای حسابداری، دوره‌ی مقدماتی نرم‌افزار هلو APEX را ارائه می‌دهد تا با گذراندن آن، وارد بازار کار یا تدریس شوید.

آموزش نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار هلو APEX

این دوره آموزشی، شما را با دنیای شگفت‌انگیز هلو APEX آشنا می‌کند و گام‌به‌گام، نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار قدرتمند را به شما می‌آموزد.

آموزش اکسل

با دوره آموزش اکسل هلوآکادمی، به دنیای شگفت‌انگیز اعداد و ارقام قدم بگذارید و کار با اعداد و ارقام را برای همیشه آسان کنید.